Eelised

Akende montaažil tehtud vigade tagajärjeks on isolatsioonikihi struktuuri nõrgenemine , mis põhjustab külmasildade – kohtade, kust meie toasoojus lekib õue – teket.

Akende paigaldamisel pole piisav ainult selle loodis paigaldamiseks avasse. See ainuüksi pole veel korrektne paigaldamine. Eeelkirjeldatud mitmekihiline paigaldus   „ hermeetilisem seest kui väljast „  on see, mist tagab, et investeeringud, mis on tehtud kõrge soojapidavusega akendesse ei osutu asjatuks akna ümber moodustuvate külmasildade tõttu.

Tänu SWS soojale akende paigaldusele välditakse ka seente ja hallituse teket tubades. Tuleb meeles piodada, et inimene ise on  kõige suurem niiskuse tekitaja majas! Ja muidugi on äärmiselt oluline ka korraliku ventilatsioonisüsteemi olemasolu.

Kust siis tekib niiskus majja? Kui me võtame näiteks keskmise perekonna, siis:

korzysci1 korzysci2 korzysci3

Niiskuse hulk, mida tekitavad erineva suurusega perekonnad:
2 inimest 3 inimest 4 inimest
8 liitrit päevas 12 liitrit päevas 14 liitrit päevas

SWS süsteemi kasutamine akende paigaldamisel tõstab mugavust ja õdususut teie kodus:


korzysci4

  • Puhtad ja ohutud ühenduses  - ilma hallituse ja seenteta
  • Kuiv isolatsioonivahu kiht  - minimaalsed energiakaod
  • Väiksemad kulutused küttele
sws_mod1

Soojapidav paigaldus akendele ehk SWS – Soudal Window System – on akende paigaldamise ja hermetiseerimises süsteem, mis koosneb polüretaanvahust, auruisolatsioonilintidest, isepaisuvast lindist ning hermeetikutest.

loe edasi

Akende paigaldamisel tehtud ehitusvead  mõjutavad pöördumatult akende ja nende raamide funktsionaalset tähendust . Akende soojapidaval paigaldamisel välditakse neid vigasid ning saadakse järgmised tulemused:

  • Vähenevad soojuskaod läbi akende
  • Annab olulise ökonoomia maja küttekuludele
  • Akende kindel ja efektiivne hermetiseerimine

loe edasi

sws_mod3

Vastavalt ehitusfüüsika seadustele akent ümbritsev ühendus tuleb sulgeda vastavalt põhimõttele „ seestpoolt hermeetilisem kui väljastpoolt“.

loe edasi